Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje nejlepší kamarádka (jedna z mála, se kterou můžu o všem mluvit) mi jednou řekla: Počkej, až jednou zjistíš, že chceš někoho jiného a věř, že to přijde.

Přišlo mi to hrozně vzdálené. Vždycky jsem si myslela, že přítelovi prostě nedokážu být nevěrná.

1. Miluji ho nade vše.

2. V sexu nám to klape.

3. Musela bych mu to říct, každý na mně hned pozná, že lžu, a to by byl konec.

 

Byli jsme spolu 4roky, pak přišlo dítě. To miminko si mě hned získalo a já poznala smysl života. Starost o dítě, pravidelný (a stále dost dobrý) sex. A stejně...

Našla jsem něco, co nasvědčovalo jeho nevěře. Bylo to víc věcí. Hádka. Překvapivé zjištění. Prý jsem mu něvěrná a všichni okolo to ví. Nechápe, jak můžu zapírat. Schválně mi dával pod nohy důkazy o jeho nevěře, která se nestala, aby mi ublížil. Já??? Nechápala jsem. Nechápala jsem, kdo to o mě šíří. Nechápala jsem, z jakého důvodu. Po těch letech soužití a po tom, jak se choval, jsem ale věděla, že nelže. Opravdu si myslel, že jsem mu nevěrná. Následovalo vyříkání si všeho, usmíření... Opravdu se vše vysvětlilo, já jsem nenacházela žádné stopy nevěry, na něm byl konečně po dlouhé době vidět klid.

Jenomže mně to vtlouklo myšlenku "já a nevěra". Vše bylo stále stejné, milující partner, dítě, já mladá. Co takhle zkusit ze srandy napsat inzerát, že hledám milence.

Přišla mi spousta odpovědí, za týden asi 200. :-)Málo jich bylo s fotkou, ale i z těch málo mě jeden zaujal.

 

Proč k tomu došlo??? Dodnes nevím, kde nastal ten zlom, že najednou jsem byla schopná být nevěrná. Byla to náhoda, jak už to bývá. 2lidi, co chtěli sex, se trošku oťukali a sešli. Nic víc. Bylo to pěkné, v tom jsme se shodli, pak to ale skončilo, a tak zůstalo jen u jednoho setkání. Už o sobě nic nevíme, jeho telefon mám dávno vymazaný a věřím, že on můj taky.

 

Bylo to poprvé, kdy jsem byla nevěrná a ne naposled - vím proč. Prošlo mi to. Přítel nepoznal vůbec nic. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proc je kazda zena neverna

(Adam, 17. 1. 2018 13:00)

Statisticky kazda zena byla, je, nebo bude neverna.. Maji to totiz v povaze - hledat furt toho nejlepsiho a neuspokojit se s tim, co maji doma.. Ono je to dobre pro potomky - budou mit toho nejvhodnejsiho tatu, ale vasemu vztahu tohle muze pouze uskodit.. Vse je krasne sepsane zde https://www.erekce.cz/zenska-nevera/

Po druhe - zeny hledaji silne alfasamce a o nich je krasny clanek zde -- https://www.vimax.cz/alfa-samec/

Bezpáteřní

(Hanka, 22. 5. 2013 15:13)

Budu zase nevěrná prošlo mi to.To je opravdu trapné.Já před manželem střídala hodně kluky spíš lovila já.Chtěla jsem bejt stejná potvora jako chlapi.Je mi 35let jsem 18let s manželem s s chozením neboli s bydlením,naštěhovala jsem se k němu po týdnu co jsme se znali.Já stále věrná a vůbec mi to nevadí,nechi být kurva v manželství to je spíš muj dojem že se něvěra bere už jako sport.Manžel po 18letech poprvé nevěra.Bohužel dalo se to čekat práce mimo domov doma 40 dnů za celý rok.Nevěra trvala týden a já na ní přišla hned jak přijel.Mě to úplně zlomilo nevěra po tolika letech.Jenže jsme si oba uvědomily že díky práci jsme se odczily.Manžel končil s prací a jsme zas spolu.Snad už to bude dobré.Podle mě by se nevěra neměla brát způsobem prošlo udělám znovu,pokud k tomu manželovi,přítely něco cítím.On totiž taky cítí.

Smutný

(Reverend, 24. 5. 2012 12:45)

Strašně smutný....